Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon kelimesi, Fransızca “production” kelimesinden dilimize girmiştir. Yapım, üretim kelime anlamı olan prodüksiyon, Gösterme, ortaya koyma; oluşum; ürün; üretim; yapım gibi Türkçe karşılıkları mevcuttur. Dilimizde daha çok sinema, televizyon, reklam terimi olarak kullanılır. Video çekimleri, Profesyonel fotoğraf çekimleri, Animasyon film tasarımları gibi pek çok hizmet prodüksiyon hizmetleri içerinde değerlendirilir ve her biri kendi içerisinde ana başlıklar halinde belli kısımlara ayrılır.

Video çekimleri; uzun ve kısa metraj film çekimleri, tanıtım filmi çekimleri, reklam filmi çekimleri, viral film çekimleri gibi kendi içerisinde ayrılmaktadır. Bu filmlerin genel olarak firmaların hedef kitlelerine yönelik, ürün tanıtımları, firma hakkında bilgi verme, topluma karşı sosyal sorumlulukları yerine getirme gibi belli başlı amaçları vardır.

Profesyonel fotoğraf çekimleri; ürün, model, katalog çekimleri, sanatsal çekimler, doğa çekimleri gibi belli başlıklar altında toplanır. Profesyonel fotoğraf çekimlerinde amaç görenlerde verilmek istenilen etkiyi uyandırmaktır, eğer gösterilmek istenilen bir ürün ya da bir düşünceyi yansıtmak ise yapılan çekimlerle hedef kitleyi ürüne veya düşünceye sevk etmeli hedef kitle tarafından tercih edilmelerini sağlamalıdır.

Animasyon film çalışmaları; gerek iki boyut düzlemde gerekse üç boyut düzlemde modelleme yapılması, modellemeye hareket verilmesi ve animasyon film, reklam filmi haline getirilmesidir. Burada amaç müşterilerin ilgisini çekmek ve tercih edilirliği yükseltmektir.

Coverside Production olarak sizlere prodüksiyon hizmeti veriyoruz.

Sizler için yapabileceklerimiz;

  • Profesyonel fotoğraf çekimleri,
  • Profesyonel video çekimleri,
  • Animasyon filmler,
  • Reklam – tanıtım filmleri,
  • Viral reklam filmleri,
  • İnteraktif tanıtım filmleri.

Hizmetlerimizin detaylarını incelemek için www.coversidetasarim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.