Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi sosyal medya sitelerinin günümüzde haber sitelerinden daha çok ziyaret edildiğini ve milyonlarca insanın sürekli çevirimiçi olarak kullandığını biliyor muydunuz? Peki ya insanların posta, telefon, sms, e-mail gibi iletişim araçlarının yerine artık sosyal medya kullanarak iletişimlerini sağladıklarını.

İşletmeler sosyal medya kullanarak müşterilerine ve potansiyel müşterilerine de canlı destek sunarak, kampanyalar oluşturarak, takipçilerine çekilişler düzenleyerek, daha ilgili ve ulaşılabilir bir profil sunuyorlar.

Sosyal medya üzerinden işletme hesapları açarak ürünlerinizi tanıtabilir, hizmetiniz hakkında insanların daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayabilir ve en önemlisi yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Sizler için Sosyal Medya işletme hesaplarınızı oluşturuyoruz ve hesaplarınızı yönetiyoruz, önemli ve özel günlerde, belirlenen gün ve saat aralıklarında sayfalarınızın aktifliğini artıracak paylaşımlar yapıyor, işletmenizin potansiyel müşterileriniz için çekici hale gelmesini sağlıyoruz.

Bizler Coverside Production olarak Antalya ve tüm Türkiye’ye Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları hizmeti veriyoruz. Sizde sosyal medya hesaplarınızın gücüne güç katmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sizler için yapabileceklerimiz;

 • Sayfa Oluşturma ve Yönetimi
  1. Facebook Sayfa oluşturma ve yönetimi
  2. Twitter sayfa oluşturma ve yönetimi
  3. Instagram sayfa oluşturma ve yönetimi
  4. Youtube sayfa oluşturma ve yönetimi
 • Kampanya Oluşturma ve Yönetimi
  1. Facebook kampanya oluşturma ve yönetimi
  2. Twitter kampanya oluşturma ve yönetimi
  3. Instagram kampanya oluşturma ve yönetimi
  4. Youtube kampanya oluşturma ve yönetimi

ile hizmetinizdeyiz… Hizmetlerimizin detaylarını incelemek için www.coversidetasarim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.